yükleniyor

Wordpress Teknoloji Teması

Özel Mobil Tema
Etkileyici Kreatif Görsel Tasarım
Tek Domaine - Ömür Boyu Lisans
Gelişmiş Reklam Alanlarıı $
Google 5 Yıldız Snippets
İstediğin Font-Renk Seçimi

Fiyat: 99 TL.


DEMO SATIN AL!

Wordpress alt yapısı ile oluşturulan Wordpress teknoloji teması ile kreatif bir temaya artık sahip olabilirsiniz.Hızlı açılan sayfalar tek lisans ve sınırsız lisans seçeneği ile artık sizinde çok şık bir temanız olacak.Tema teknoloji,blog,haber,magazin gibi bir çok sektörü kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

 


» Etkileyici, İlgi Çekici ve Kreatif Görsel Tasarım
Tüm sektörlerle uyumlu wordpress teknoloji teması responsivedir,Wordpress Teknoloji Teması olarak tasarlanan temamız

Blog /Eğitim/Magazin/Haber gibi tüm kategorilere göre düzenlenebilir.

»Özel Mobil Tema
Responsive olan temamızın mobil menüsü çok şık şekilde dizayn edilmiştir ve Google Pagespeed hızı optimizasyon ile birlikte tam %97 değerlerine kadar ulaşabilmektedir.

» Gelişmiş Reklam Alanı $
Özenle yerleştirilmiş reklam alanları ile tıklama oranınızı artıracak sayfada kalma sürenizi artıracak sayfa optimizasyonu.

» Youtube Kazanç $
Anasayfada yer alan özel youtube alanı ile ürün incelemelerinizin ve videoların yayınlanmasını sağlayarak youtube üzerinden de kazancınızı artırabilirsiniz.

» Anasayfa On/Off Alanları
Anasayfada bulunan son yazılar kısmı dışında 3lü haber bandı,Video alanı ve 8li haber alanları kısımlarını istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.

» Google 5 Yıldız Snippets
Temayla birlikte çalışması ve konumu entegre edilen eklenti ile 5 yıldız snippets özelliği ile konularınız google aramalarında yıldızlı biçimde özel şekilde gösterilir.

» İstediğin Font-Renk Seçimi
Başlık ve içerik yazılarının fontları türkçe karakter destekleyen 20 farklı font olarak değiştirebilir,istediğiniz yazı kısmına istediğiniz renk tonunu atayabilirsiniz.

» Son Yazı Sayısı Belirleme
Anasayfada yer alan ve çekilen son yazıların kaç adetin görüntülenmesini admin paneli üzerinden ayarlayabilmektesiniz,böylece bileşen alanıyla dengeli bir sayfa görünümü elde edersiniz.

» Gelişmiş Bileşen ve Slider
Temanın sağ kısmı bileşenler üzerinden istenildiği şekilde dizayn edilebilir,Resmin üzerine text şeklinde okunmayan ve stabil olmayan sliderları unutun,yepyeni özgün bir slider ile maximum yazı görüntülenme sağlayın.

» ve Daha bir çok Özellik...


Satış Sözleşmesi

1-İlk kurulum tarafımızcan ücretsiz yapılmakta diğer web sitelerine kurulum istemeniz halinde ek kurulum ücreti ödemeniz gerekmektedir.

2-Destek paneli temanın doğru çalışmaması gibi durumlar dışında meşgul edilemez,ücretsiz revize desteğimiz yoktur.

3-Telefonla ilgili teknik destek hizmetimiz yoktur,telefon sadece satış öncesi işlemleriniz için kullanılmaktadır.

4-Websiteniz üzerinde optimizasyon yapmamanız ,farklı eklentiler kurmanız veya sunucu hızınız gibi benzer nedenler ile pagespeed hızınız yuakrıdaki demodaki değerlerle aynı olmayabilir bu durumda ücret iadesi ve şikayet konu açılamaz.

5-Tema kullanıcılarımıza tema ile ilgili gelen pluginler dışındaki,dışarıdan yükledikleri her eklentinin net çalışacağı garantisi vermemekteyiz.

6-Açmış olduğunuz ticketlara cevap verdiğimiz zaman telefona gelecek ticket yanıtlandı mesajlarını kabul etmiş sayılırsınız.

7-Sınırsız Lisanslı alımlarda temayı sadece kendi projelerinizde kullanabilirsiniz.Sınırsız lisans hakkı size kesinlikle satış hakkı vermez

8-Temanın hakları noter onaylı olarak tasdiklenmiştir,***** çoğaltanlar tarafından hukuki ve diğer işlemler yapılır.

Temayı satın alan kişiler yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılır.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!